Pazar, Ekim 13, 2013

-BEN HALİ | Gün güneşli :)


Biz daha hırkalara bile alışamamışken, Ekim kendinden beklenmeyeni yapıp buz gibi bir havayla gelmiş, geçtiğimiz hafta bize palto giydirmişti! Ama baktı olmadı; paltolar, çizmeler, kalın opak çoraplar kendisine yakışmadı o da nam yaptığı meşhur pastırma sıcaklarıyla geri döndü! :)

E zaten günün soğuk değil sıcak olmasından, gökyüzünün güneşli olmasından, o günün bir de hafta sonuna denk gelmesinden güzel şey olabilir mi? Bence hayır. :)


O yüzden biz de erkenden attık bugün sokaklara kendimizi. Anne ve kızları konseptli güzel bir gün geçirdik. Başrolü de bol ve koyu bir sohbete verdik. Anlatmak, dinlemek ve bunları anne-kardeş ikililsiyle yapmak daha bir başka... Yoğun ve uykusuz bir haftanın ardından ilaç gibi geldi diyebilirim!


Şimdi sırada en sendromsuz haliyle bekleyen bir Pazartesi var! Sonrasında da uzun bir tatil, beraberinde bayram ve çok öncesinden yapılmış planlar! Ekim de bize bu haliyle eşlik ederse, içimizi sıcacık tutmayı sürdürürse, planlara gölge yerine bu güzel güneşini düşürürse ne ala :) 

Mutlu hafta sonları ve mutlu tatiller herkese :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder