Çarşamba, Aralık 18, 2013

LEZZET | Donkeyduck CupcakeHerkese merhaba! Bugün blogda leziz mi leziz bir konuk var! Sizleri yepyeni ve çok tatlı bir siteyle tanıştırıyorum; huzurlarınızda Donkeyduck Cupcake!

Hayli iştah kabartan bu leziz sitenin yaratıcısı benim kardeş gibi dostum Didem Avar. Bizim çook uzun yıllara dayanan dostluğumuzda da Didem'in hep en belirgin özelliklerinden biri elinin o kendine has lezzeti olmuştu. Üniversite yıllarımızda anne çorbasına şiddetle ihtiyaç duyduğum zamanlarıma koşa koşa yetişmiş, mükemmel pastaları ve kurabiyeleriyle tatlıyla başı pek hoş olmayan beni bile mest etmişti. :o :)

Şimdi tüm bu hünerlerini  hak ettiği yere, profesyonel bir platforma taşıdı Didem. Ve şimdi de yeni adresinde babyshower, doğum günü, bekarlığa veda, nişan, düğün vs. gibi özel günlere enfes bir şekilde dokunuyor. Sevgi katılan şey daha lezzetli olur ya hani; Didem de yaptıklarına sevgisini, ilgisini, karşı tarafın mutluluğunu ve o güzel kalbini katıyor.
Özel günler en çok sevincinize sizden biri gibi ortak olanlarla güzel. İşte en çok da bu yüzden  bu günlerde Didem'in kapısını çalmanız hararetle tavsiye...

Biraz da Donkeyduck Cupcake'den görseller; 


 Herkese mutlu haftalar!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder