Pazar, Mart 23, 2014

BEN HALİ |Geri döndüm!


 Herkese merhaba! Uzunca bir zamandır ortadan kaybolmuştum ve artık döndüm! Kaybolmamın nedenine gelince; yenileniyorduk! Amacım beş yıl önce başladığım blog maceramı daha iyi bir platforma taşımaktı, kendime yarattığım alana daha profesyonel bir bakış kazandırmaktı. Ancak bunu tek başıma yapmam da imkansızdı.

_MG_8867O yüzden size daha önce bu yazıda bahsettiğim Art Lona ekibinden Gökhan ve Tuğçe ile masaya oturduk. Günlerce süren beyin fırtınalarının, geç saatlere uzanan çalışmaların ardından da Burcu Kolat Blog'u yayına hazır hale getirdik. Amacım sade ve göz yormayan bir tasarımdı ve esasen blog nihai halini henüz kazanmadı. Ancak ben yazmadan daha fazla duramadım! :) Kalan eksikleri de zaman içinde tamamlamayı planlıyorum. Hatta bu konuda sizden de öneriler bekliyorum!


Yazmak kendimi bildim bileli hep en büyük tutkum ve beni en çok heyecanlandıran şey oldu. Blog ise bunu bambaşka boyuta taşıdı ve benim için tutkumu besleyen vazgeçilmez bir alan oldu. Blog sayesinde paylaşmak daha bir güzelleşti. Yüzünü bile görmeden nasıl can arkadaşlar kazanılır; bu keyifli duyguyu da sıcacık, samimi paylaşımlardan sebep blogdan başkası başaramazdı. Yine farklı hayatlarda, farklı coğrafyalarda keşif imkanını, ilham denilen dipsiz ve eşsiz kuyunun kapılarını benim için blog araladı.

Ve ben de 2009'da çok severek dahil olduğum blogosfer'e yeni yazılarla, yeni paylaşımlarla artık burcukolat.com'dan devam ediyorum! Bu süreçte sizler de yorumlarınızla, önerilerinizle beni yalnız bırakmazsanız yanımda olursanız çook sevinirim. :)

Herkese mutlu pazarlar! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder