Çarşamba, Mayıs 28, 2014

STİL | Siyah


ASAM_0166slında bu fotoğraflar çekildiğinde ve neredeyse baştan aşağı siyahlara büründüğüm bu günde amacım protestoydu. Yaz burnumuzda tüterken bir bahar sessiz kalan yağmur Nisan ortasından sonra iyice gitmek bilmez olmuştu.

Fazlaca sıkan bu durumu siyahlarla protesto etsem de tabii ki doğaya sözüm geçmedi. O yine bildiğini yaptı. Bir süre daha öyle devam etti ve şimdilerde güneşle gönlümüzü alıyor.
Biz de güneşle renklere doyarken içim birden burkuldu. Siyah için! Tatsız durumlarda sesimize ses aradığımızda hiç düşünmeden yanımıza onu aldığımız için. Olumsuz her tavrımızda mimlenmek istiyormu acaba hiç umursamadan!

Bu zamanlarda bile bize hep arka çıktığına göre aslında o çok fedakar ve vefalı. O yüzden ben de bugün ruhunu okşamak için bendeki başka izlenimleri adına teşekkür ediyorum. Mesela kurtarıcılığına teşekkür ediyorum. Kamufle etmesini, giy-çık durumları en iyi şekilde kotarmasını, çabasız olmasını, joker olmasını çok seviyorum. Basit olabildiği kadar zordan da korkmayacak yüreklilikte olmasına gıpta ediyorum. Hemen her renkle iyi anlaşabilecek kadar arkadaş canlısı olması da harika! Mesela benim bu kombinimde maviyle baya sıkı fıkı oldular.

Hadi sizin de siyaha söyleyecekleriniz varsa buradan hep beraber kendisine iletelim.

Protestoya gelince? Ondan vazgeçtim! :p

Herkese mutlu haftalar! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder