Pazar, Haziran 08, 2014

GÜZELLİK | Tanıştığımıza memnun oldum

Alacağım bir şeyi seçerken kılı kırk değil seksen kere yarmalarım iyi bir şey mi bilmiyorum ama bunu yapmazsam da aklımın sürekli bir diğerinde, ötekinde kalmasına engel olamıyorum. :o Sanırım ben pek "Gördüm, aldım, çıktım" insanı değilim ve bu özellikle meraklı olduğum bir alansa inceledikçe incelemek beni hiç sıkmıyor. Aksine keyif bile veriyor. :)

Son iki aydır da yeni bir fondöten, kapatıcı ve allık arayışındaydım. Kafamda belirlediklerim daha başkaydı ancak bir gün Sephora'da keşfe çıkmışken Nars standının önünden ayrılamadım ve o an tam bir "gördüm, aldım, çıktım" insanı oldum. :)

Nars'ın Orgasm Illuminatör'ü dışında hiçbir ürününü denememiştim. Ve iyi ki daha fazla geç kalmadan başka şahanelerini de keşfetmişim.Bu dört güzelin her birini ayrı ayrı çok sevdim. Hatta bir haftasonu onları aldım, fotoğraflarını çekmek için gezmeye bile çıkardım :p İşte onlar hakkındaki izlenimlerim;


Nars Sheer Glow Foundation

Fondötenle çok uzun bir geçmişim yok. Ve zaten kullandığım zamanlar da çok ender. Ama aradığım fondöteni sanırım buldum. İstediğim her şeyi şık tasarımlı şişesinde toplamış bu fondöten yüzde ağırlık yapmıyor. Orta bir örtücülüğü var ve çok azıcık bir miktar günlük makyaj ihtiyacı için yeterli oluyor. Akmaz, kokmaz, bulaşmaz olması, kadife bir doku sağlaması ve akşam temizleyeceğim zaman bile ilk sürdüğüm hali gibi olmasıyla kalbimi çok fena çaldı çok!


Nars Radiant Creamy Concealer

Concealer'ı sürekli uykusuz yaşamamdan ve miyoptan sebep göz altımdaki hafif kırmızılıktan dolayı sürekli kullanıyorum. Sürekli kullandığım için de aldığım üründen hem cildimde istediğim etkiyi yaratmasını, hem de ekonomik olmasını bekliyorum. Bundan önce kullandığım Clarins Eclat Minute'den de memnundum ama o gramaj açısından beni pek tatmin etmedi. Zira çok çabuk biten bir ürün ve kullanım açısından ekonomik olamıyor.

Nars ise hem 6 ml -ki kapatıcı için bence gayet yeterli-, hem çizgilerde birikmiyor, hem kurtumuyor, hem de doğal bir kapatıcılık sağlıyor. Ben tanıştığımıza çok memnun oldum!

Nars Super Orgasm Blush

Bu allık da bir diğer kalıcılık harikası. Nars'ın Orgasm serisi gerçekten çok başarılı. Yanaklarda Rambo etkisi yaratmadan kalıcılık sağlayacak bir allık arıyorsanız hararetle tavsiye!


Nars Larger Than Life Lip Gloss

Yani bu gloss için diyecek çok bir şey yok aslında; adamlar yapmış! Belki de bugüne kadar kullandığım hemen her ruj bir bilemedin iki saat sonra silinip gittiğinden, ben de çok ruj insanı olmadığım için bu durumu pek önemsemediğimden kendisine bu kadar bayıldım. Ama hakkını yiyemem çünkü saatler süren bir kalıcılığı var. Muadilleri de belki aynı etkiyi yaratır bilemiyorum. Ama onları keşfetsem de ilk göz ağrım Nars. Adınla çok yaşa Larger Than Life!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder