Çarşamba, Temmuz 16, 2014

STİL | Yine mi çiçek


Ah keşke şu an Sezen Aksu ve Meral Okay'ın o muhteşem şarkısındaki gibi Madam Despina bir masa kuracak olsaydı. Kirli beyaz muşamba örtüler serseydi, sediri de asmanın altına çekseydi... Ama maalesef. Üstelik tatile daha çok var!

Ben de o 'çok var'ı' çabucak bitirebilmek için sabır mekanizmamı olanca çiçek, börtü böcekle çalıştırıyorum. Mesela bu fotoğrafların çekildiği yeşil alanı çok seviyorum. Günün belli bir zaman diliminde orada olmak çok hoşuma gidiyor.


Hani bir söz var "kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun." İşte ben tam o sözün insanıyım. Hatta bana göre yeşil de olsun üç kuruş fazla olsun, mavi de olsun üç kuruş fazla olsun, bir üç kuruş da mordan ekle derken listem baya uzar... :)

Sanırım bu ayakkabıyı görür görmez onca vurulmam da bundan. Hem çiçek hem bol renk; ikisi beraber. Kendisiyle ilk kuzenim sayesinde tanıştım. Onda görür görmez bayılmıştım, sonraki süreç de zaten gayet açık. :)


Biraz da Yengeç burcu olmamdan sebep bana yazı hatırlatacak parçaları seviyorum. Ve o parçalarla da uzun upuzun süreler geçiriyorum. Bu yaz için de bu ayakkabıları seçtim! Kimi zaman böyle çimenlerle kavuşup daha bir canlanacaklar, kimi zaman renksiz günüme renk katacaklar. Mesela bugün de güzel mi güzel bir şarkıyı dinleyip bu post'a o şarkının adını vermeme sebep oldular. <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder