Pazar, Haziran 14, 2015

STİL | Düğün dernek


Herkese merhaba!
Haziran'ın gelmesiyle resmi olarak yazı ve düğün dernek sezonunu can arkadaşım Merve'nin şahane düğünüyle açmış bulunuyorum. Bir haftalık evli tatlı çiftimiz erdi muradına biz çıkalım kerevetine. <3Ben de senenin bu ilk düğününde klasik lacivert bir elbise tercih ettim. Midi boyu, hemen her renk ayakkabıyla uyum sağlayacak ve hepsiyle de başka başka tavır alacak modeli ve rengi ile gönlümü çaldı. Yüksek doz oynama garantili bir düğün olduğu içinse bu yüksek ve kalın topuklu, bilekten bağlı ayakkabılarımı seçtim. Beklentimi fazlasıyla karşıladı ve düğün boyunca beni yarı yolda bırakmadı.

Saç olaraksa soğuk algınlığının zirvelerinde olup mütemadiyen terlediğimden dalgalı ve yana aldığım bu modeli belirledik. Kendi yaptığım ve maalesef yakından fotoğrafını alamadığımız makyajımsa işin uzmanlarından tam not aldı, oley! :)


Ve gecenin sonu! :) Görüldüğü üzere burada hastalığımdan da hastalığın getirdiği terlemeyle gün başında dalga dalga olan saçlardan da eser yok :p Ama bize göre her şey çok güzeldi. Gelinimizse en güzeldi <3

Ben sanırım yaz aylarını biraz da böyle düğün derneklerden sebep seviyorum. Yaza ayrı yakıştırdığım düğünlerde herkes güzel, herkes özenmiş, herkes neşeli ve keyifli oluyor. Masal gibi bir taneyi geride bıraktık şimdi ise sıradakini bekliyorum heyecanla :)

Mutlu haftalar herkese :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder