Cuma, Aralık 25, 2015

KOZMETİK | MAC Fluidline Eyeliner Gel


Uzun zamandır almayı ertelediğim, ancak en sonunda akmayan eyeliner arayışımda son çare olarak gördüğüm MAC Fluidline Blacktrack Jel Eyeliner'la herkese merhaba!
Her zaman bahsettiğim gibi benim göz çevremde pek çok ürün akma ve dağılma yapıyor. O yüzden bir eyeliner, göz kalemi, ya da maskara alacağım zaman radarlarım epeyce açık oluyor. Mesela bir ürünü almadan önce ürün hakkında yapılan yorumları resmen sayfa sayfa ezberliyorum. :o Ve özellikle kendi cilt tipime yakın kişilerin tecrübelerine ekstra dikkat kesiliyorum.

İşte MAC Fluidline Blacktrack'i de tavsiyesine uyup sayesinde deneyimlediğim hiçbir üründe hayal kırıklığı yaşamadığım birkaç blogger sayesinde kafama koymuştum. Özellikle 'göz içinden dahi asla akmıyor' yorumlarıyla kalbimden vurulmuştum! <3

Ve günlerden bir gün en yakın arkadaşım Didem'in söz makyajı yapılırken, fikirlerine çok güvendiğim MAC Alsancak make up artist'i Gülhan Göz de ürünün çok başarılı olduğundan bahsedince daha fazla dayanamayıp aldım.Deneyimlerime gelecek olursak. Öncelikle sabahtan akşama kadar göz içimden asla akmıyor diye bir şey yok. Ancak beş altı saatlik bir kalıcılıkla benim göz içimde şimdiye kadar kullandığım en iyi eyeliner. Göz kapağımda ise ben makyajımı çıkarana kadar sabit kalıyor. Rengi kömür gibi, simsiyah. Kadifemsi bir siyah ve zaten kadifemsi de bir yapısı var. 

Ürünü kullanırken ben kuruma endişesi yaşadığım için fırçama yeteri kadar ürün aldıktan sonra kavanozu ters çevrili tutarak kurumayı önlemeye çalışıyorum. Uygulamayı ise Sephora'nun 90 numaralı açılı eyeliner fırçasıyla yapıyorum. Bu fırçayı da gayet başarılı buldum çünkü sert ve incecik ucuyla hem eyeliner'a sürerken hakim olmamı sağlıyor hem de istediğim kalınlıkta bir bitiş alabiliyorum.

Benim Blacktrack hakkındaki izlenimlerim işte böyle. Sizin çok sevdiğiniz, asla akmıyor ve çok rahat uygulanıyor dediğiniz eyeliner'lar var mı? Varsa hangileri merak ediyorum!

Herkese çokça sevgiler!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder