Salı, Aralık 15, 2015

KOZMETİK | Nars Matte/Shimmer Far Paleti


Çok severek kullanıp türlü gölge oyunları yapmaya bayıldığım far paletimle herkese merhaba!
Bazı ürünleri severek kullanmaya biraz da anıları sebep oluyor. İşte Nars Matte/Shimmer Far Paleti de benim için çok güzel anıları olan, çok özel tuttuğum hediyelerden biri. Tüm bunların yanı sıra en sevdiğim göz makyajlarımı hep bu paletle yapıyorum. <3

Ve evet Nars ürünlerine ayrı bir zaafım da var. Sonradan aramızın bozulduğu Radiant Creamy Concealer'ı saymazsak hemen hiçbir ürününde falso yaşamadım. Allıklarının, rujlarının ve gloss'larının kalıcılıklarına hayranım, Nars Sheer Glow Fondöten ile ise ayrı aşk yaşıyorum.

Farlarını deneme şansım hiç olmamıştı ancak renk skalalarını çok beğeniyordum. Tam benim renklerim diyebileceğim sekiz renkten oluşan, yaklaşık üç aydır kullandığım bu palet sayesinde de Nars farlar hakkında biraz fikrim oluştu.


Ben bu farların en çok kalıcılıklarını sevdim. Bazlı ve bazsız her iki şekilde de denedim ve her iki türlü de beni yarı yolda bırakmadılar. Pigmentasyonları da gayet başarılı ve tek darbede bile farlar rengini kolayca veriyor. Ve bu arada! Özellikle dumanlı göz makyajı yapıyorsam tozutma problemi yaşamayı herkes gibi ben de hiç sevmiyorum. Ve bu farlar uygulama esnasında asla tozutmuyor. 

Dört mat dört ışıltılı fardan oluşan bu palet benim joker far paletim. Nişan makyajımın kahramanlarından biri olduğu gibi hem gündüz hem gece makyajlarımda şahane iş çıkarıyor. 

Ve İzmir'e kendi mağazasını henüz açmış olan Nars şu sıralar bir ürünle daha aklımı çeliyor. O yüzden yavaş yavaş oluşturmaya başladığım whishlist'ime o transparan pudrayı ekliyorum. :) Sizinkinde de bir far paleti olacaksa eğer bu paleti kesinlikle öneriyorum! :)

Herkese çokça sevgiler! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder