Salı, Ocak 19, 2016

KOZMETİK | Maybelline The Falsies Push Up Drama Maskara

 Herkese merhaba!

Günlerdir o kadar ağır bir grip geçiriyorum ki bugün biraz daha kendimi iyi hissedince uyumaktan başka bir şey yapıp bloga yeni yazı eklemek istedim. 

Yazının konuğu bir maskara. Maybelline'nin yeni çıkan The Falsies Push Up Drama adlı maskarası. Maybelline maskaraları çok sevdiğimi, tek tek ayırma, uzatma ve dolgunlaştırma konusunda çok başarılı bulduğumu ancak bana göre tek kusurlarının akma yapmaları olduğundan daha önce bahsetmiştim.

Son çıkan Push Up Drama'yı da akma riskini göze alarak denemek istedim çünkü ambalajını ve taraklı fırçasını çok sevmiştim. Ancak uzun vadede kullanınca pek beğenmedim.

Bir kere bir taraklı fırçadan beklenmeyecek şekilde kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Ve bu şekilde olunca da benim sevdiğim o maskara sürmemiş gibi dolgun duran kirpik görüntüsünü vermiyor. Kirpiklerim daha çok yapış yapış duruyor ve örümcek ağı gibi görünüyor.


Siyahlığa geline evet siyah, hatta tam istediğim gibi simsiyah. Ama sürerken her bir yana bulaşıyor. Akma problemi ise bir klasik ve tabii ki yaşadım. Zaten dediğim gibi, benim akmayan maskaraya rastlamam çok zor ve bulunca bırakmıyorum. (Benefit They're Real, Dior Iconic Overcurl gibi) Ancak bazı maskaraları da diğer pek çok artısından dolayı akma riskini göze alarak kullanıyorum. 

Ama Push-up bunlardan biri olamadı. Bu yüzden bitince yenisini almayacağım. Tabii hem uygun fiyatlı, hem akmayan, hem dolgunlaştırıp hem uzatan maskara arayışım devam ediyor ve bir gün bulacağım! :)

Herkese çokça sevgiler! :)

2 yorum:

  1. Burcucum bu ürünü son günlerde çok görüyorum heryerde, demek o kadar da iyi birşey değilmiş:( Ben maybelline rocket kullanıyorum ucuz yollu olarak, benefit they're real da pahalılardan sevdiğim rimel:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. They're Real şahane canım aynen <3 Ve uygun fiyatlı olarak Maybelline Rocket'i deneyeceğim teşekkürler fikir için :* <3

      Sil