Cumartesi, Mart 26, 2016

KOZMETİK | The Balm Nude Tude Far Paleti


Herkese merhaba;

Bugün size The Balm'ın meşhur paletlerinden biri olan Nude Tude far paletinden bahsedeceğim. The Balm markasının pek çok ürününü kullanıyorum ve kullanıp da memnun olmadığım bir ürünü pek yok gibi. Birbirinden eğlenceli ambalaja sahip paletlerinden ise sadece Nude Dude far paletini kullanıyordum ve çok da seviyorum.

Ama her Gratis'e gittiğimde de Nude Tude'un renklerine bir göz atıyor özellikle birkaç tanesine bayılıyordum. Satın almak için ise indirim dönemini bekledim. Çünkü The Balm ürünleri çok zamlandı ve indirim döneminde nispeten daha makul fiyatlara düşüyorlar. Ben de Kadınlar Günü indiriminde sanıyorum 42 TL'ye aldım. 


Dediğim gibi daha standda denerken favorim haline gelmiş renkler vardı. Ancak genel olarak paletteki on iki rengin tümü benim rengim diyebileceğim renkler. Ve eğer bir palet alayım içinde günlük makyajımı da, gece makyajımı da yapabileceğim renkler olsun diyorsanız bu palet bunun için gayet uygun bir palet.

Yapıları bakımından biraz tozutuyorlar ama pigmentasyonları gayet iyi. Tabii altına bir far bazı sürüldüğünde çok daha iyi ve kalıcı oluyor. Swatch'ları ise aşağıdaki görseldeki gibi. Dediğim gibi her rengini çok sevdim ama favori renklerim, Stand-offish, Selfish ve Sophisticated. <3 


Benim bu paletle ilgili söyleyebileceklerim böyle. Herkese mutlu haftasonları! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder