Pazar, Haziran 19, 2016

KOZMETİK | Catrice Allround Concealer Palette İncelemesi


Herkese merhaba!

Bugünkü yazıda bahsedeceğim ürün, alelade bir günü güzelleştiren bir hediyeydi benim için aslında. Bu kapatıcı paletini arkadaşım Merve ile iş yerimize çok yakın bir Rossman'da günlerce aramış, hiçbir şekilde bulamamış ve en sonunda ümidi kesmiştik. 

Üzerinden biraz zaman geçtikten ve ben paleti artık unuttuktan sonra Merve bir gün bana bu paletle geldi. Ve ben kendisine böyle bir sürprizle kavuşmuş oldum. Bu sebepten biraz belki de, palete iyi anlamda dolmuştum.

Ancak performansı maalesef beklediğim gibi çıkmadı. Ve açıkçası ben bu ürünü pek beğenmedim. Nedenlerine gelince. Öncelikle genel olarak tüm renkler pigmentini vermede başarısız. Ne parmaklarla ne fırçayla görevlerini tam olarak yerine getiremiyorlar. Fırçayla uygulayayım desem uygulamaya çalıştığım hemen her fırça ürünü yiyor. Parmaklar deseniz bu şekilde de kapatıcıların yapısı değişiyor. Rengini kaybetmiş yağlı-sulu garip bir şekle bürünüyor. Eğer içlerinden seçecek olursam en  başarısız iki renk kontür rengi olan üçüncü renk ve sivilceleri, kızarıklıkları nötrleyen yeşil renk. Ben ikisinden de hiçbir şekilde beklediğim sonucu alamadım.
Çok başarılı olmasa da yine de iş görür diyeceğim iki renk de morlukları kapatan ikinci sıradaki corrector ve dördüncü sıradaki kapatıcı. Son sıradaki aydınlatıcı da bilemedim; kötü ve vasat demek arasında kararsızım ama elim pek kullanmaya gitmiyor. 

Kısacası ben bu üründen pek hoşlanmadım. Uygun fiyatlı olarak hakkında çok iyi yorumlar yapılan Flormar'ın kapatıcı paletini deneyeceğim bir de. Bakalım o nasıl...

Herkese mutlu pazarlar ve çokça sevgiler!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder