Perşembe, Haziran 16, 2016

KOZMETİK | Nascita Nasbrush0111 Oval Yapılı Geniş Pudra Fırçası


Herkese merhaba!

Bugünkü yazıda aldığım günden beri elimden düşürmediğim bir fırçadan bahsedeceğim. Kendisi benim ilk Nascita fırçam ve çok severek kullanıyorum. 

Yapısına ve performansının nasıl olduğuna gelince. Fırçanın adı oval yapılı geniş pudra fırçası olarak geçiyor. Satın alırken standda çokça çeşit fırça da vardı ancak benim ilk Nascita alışverişim olduğu için biraz temkinli yaklaşıp sadece bu ürünü satın almıştım. Fiyatı da sanıyorum 24 TL idi ve kötü de çıkarsa çok içim yanmaz diye düşündüm.Ancak fırça gayet başarılı çıktı ve ben performansına bayıldım. Öncelikle geniş yapısıyla pudra, bronzer vs. ürünleri yüze eşit ve doğal bir şekilde dağıtıyor. Kılları yumuşacık, pamuk gibi ve yüzü tahriş etmiyor. Aldığım günden bu yana her hafta yıkamama rağmen kılların yapısında da herhangi bir deformasyon olmadı ki sanırım iki aydır falan kullanıyorum. 

Ben bu fırçayla en çok yine son zamanlarda bayılarak kullandığım Note Bronzing Powder'ı yakıştırıyorum. Hatta 'makyajla bronzlaşma' denen şeye en çok bu ikiliyle yaklaşıyorum. <3

Şimdilik benim anlatacaklarım bu kadar. Herkese çokça sevgiler!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder