Perşembe, Ağustos 11, 2016

KOZMETİK | Pure Beauty Multı-Function BB CreamHerkese merhaba!

Bugün sizlere çokça konuşulup beğenilen bir BB kremden bahsedeceğim. Hazır yaz aylarındayken ve elimiz fondötenlere pek gitmiyorken ten makyajı için iyi bir seçenek olabilir.

Bahsedeceğim ürün Watsons'larda satılan Pure Beauty Multi-Function BB krem. Kore menşeili bir ürün ve hemen her Kore menşeili ürün gibi gri alt tonlu. Tek rengi var ve ben cildimde renk problemi yaşamadım; zira açık tenliyim ve  örnek verecek olursam MAC'de NW 20 falanım.Renk problemi yaşamadığım gibi  yüzümde oksitlenme de yapmadı. Aksine sürdüğüm an cildime çok güzel oturdu ve BB kremden beklentimi karşıladı; sağlıklı ve ışıl ışıl bir bitiş sağladı. 
Ayrıca benim için sürerken en iyi yöntem parmaklar. Ki zaten ne kadar BB krem denediysem hepsi fırça ve süngerden ziyade en iyi parmaklarla sonuç veriyor.

Ürünün özellikleri arasında başka pek çok artı yön de öne çıkıyor. SPF 42 içermesi, antioksidan içermesi, düzenli kullanımda gözenekleri küçültmesi, paraben lanolin, alkol içermemesi gibi. Bu açılardan bakıldığında ve fiyat performans anlamında değerlendirildiğinde gayet başarılı bir ürün. Cilt tipi olarak ise ben kuru cildimdeki performansından gayet memnunum. Ancak yağlı, karma ciltler transparan bir pudradan destek alabilir.Peki olumsuz yanı yok mu derseniz; var. Ne kadar önemseyeceğiniz bir şey olur bilmiyorum ama ürün ambalajının yarısı havadan ibaret. Düzenli kullanımda sanırım 1 ay falan ancak gider. Bu yönü de belki fiyatı uygun diye görmezden gelinebilir çünkü indirim döneminde 20 TL gibi bir fiyata düşüyor. İndirimsiz fiyatı da sanırım 30 TL idi.

Benim anlatacaklarım şimdilik bu kadar!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Çokça sevgiler,

Burcu,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder