Çarşamba, Ekim 19, 2016

KOZMETİK | Rival de Loop Natural Touch ConcealerHerkese merhaba!

Bugün sizlere bir kapatıcıdan bahsedeceğim ve açıkçası bu yazıyı da çok severek yazacağım. Kapatıcıları zaten çok seviyorum; üstelik bir de iyi bir kapatıcı keşfetmişsem daha da keyifleniyorum! <3
Rival de Loop'un bu kapatıcısını da sadece saç spreyi almak için Rossman'a girmişken elime aldım ve uygun fiyatı sebebiyle sepete attım. Yaz olması nedeniyle neredeyse tüm kapatıcılarım cildime açık kalıyordu, bir tik daha koyu bir kapaticim olsun diye hiç denemeden orta 03 numarayı satın aldım.


Ve acikcasi bu ürünü alırken çok bir beklentiye de girmemiştim. Ancak kullaninca bayıldım; aldığım günden beri de elimden düşürmüyorum. <3

Neden bu kadar sevdiğimden bahsedecek olursam... Bir kere asla çizgilere dolmuyor. Uzun süre kalıcı ve orta kapatıcılıkta bir kapatıcı. Sürüldüğü an sanırım içeriği sebebiyle göz çevresinde hafif mentollü bir ferahlatma etkisi yapıyor. Yukarıdaki gibi fırçalı bir aplikatöre sahip ve yapısı kremsi. Böyle iyi özelliklerinin yanında kötü özelliği hiç mi yok derseniz, bence yok. 

Uygun fiyatlı ya da pahalı kullandığım tüm kapatıcıları düşündüğümde şimdiye kadarki en iyi ilk üç kapatıcımın içinde kesinlikle bu kapatici var. O yüzden bence ilk gördüğünüz Rossman'dan alın! Üstelik 8 TL gibi çok uygun bir fiyata da satılıyorken!

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere!

Herkse çokça sevgiler!

Burcu,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder