Cumartesi, Mart 18, 2017

KOZMETİK | Bioderma Hydrabio Nem SerumuHerkese merhaba!

Bugün bahsedeceğim ürün bir cilt bakım ürünü. Cilt bakımımın temel taşlarından biri haline gelen bu ürünle nasıl tanıştığımıza gelecek olursak. Uzunca süredir cildime uygun bir nem serumu arıyordum. Şöyle çabucak yayılsın, cilt tarafından çabuk emilsin ama cildim aynı zamanda neme de doysun istiyordum. Her bu konu açıldığında tekrarladığım gibi kuru bir cildim var ve bir nem serumundan haliyle çok şey bekliyorum.

Dermokozmetik markalar içinde en sevdiğim ve kullandığım hiçbir ürününde sıkıntı yaşamadığım Bioderma'nın bu Hydrabio serumunu da bu nedenle satın aldım. Öncesinde epey araştırdığım bu serum her yönüyle ve nispeten uygun fiyatıyla içime sinmişti. Bu arada ben ürünü yine bir indirim döneminde edindim. Fiyatı da sanıyorum 60 TL idi.Ürün elime ulaştı ve yapısına baktığımda evet, akışkan bir yapıya sahipti. Bu yönüyle cilt tarafından kolayca emilebilir, kolay uygulanabilirdi. Nitekim öyle de oldu. Ancak 'serum' görevini yerine getirebiliyor mu onun için uzun süreli bir kullanım şarttı ki bir ayı geçkin bir süredir her gün kullanıyorum. Aldığım sonucun gayet olumlu olduğunu söyleyebilirim.

Bu serum sayesinde ne yapsam çare bulamadığım o gün içinde cildimin kuruluktan cayır cayır yanması hissini yaşamıyorum. Aksine gece sürdüğümde sabah ipek gibi bir cilde uyanıyorum ve sabah tekrar aynı işlemi yaptığımda verdiği nem gün boyu yetiyor. Ürünün içeriğinde aquagenium ve elma suyu da bulunuyor. Bunun yanı sıra DAF kompleksi içermesiyle cildin tolerans seviyesini yükseltiyor. Yoğun nem verip cilt bariyerini güçlendirmesinin yanı sıra ideal bir makyaj altı bazı işlevi de görebilir denmiş ki gayet doğru. Yağlandırmadan nemlendirmesiyle ve sağlam bir nem zemini oluşturmasıyla baz görevi de görebiliyor.

Çok severek kullandığım bu serumu gönül rahatlığıyla tüm kuru ve çok kuru ciltlere önerebilirim. Özellikle benim gibi indirim döneminde denk gelirseniz kaçırmayın derim.

Şimdilik anlatacaklarım bu kadar.

Herkese mutlu hafta sonları ve çokça sevgiler!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder