Pazar, Mart 26, 2017

KOZMETİK | Maybelline Push Up Angel Maskara İncelemesi

Herkese merhaba!

Bugünkü yazıda bahsedeceğim ürün bir maskara. Uygun fiyatlı maskaralar açısından en sevdiğim marka olan Maybelline'nin ülkemize gelen son maskarası Push Up Angel'ı yaklaşık iki aydır kullanıyorum. Ve bendeki izlenimlerine gelince.

Öncelikle ambalaj olarak Push Up Drama'dan pek bir farkı olmaması gözümü biraz korkutmuştu. Zira Push Up  Drama kötü, çok kötü bir maskaraydı ve akması, bir türlü kurumaması, kirpikleri üç tel gibi göstermesi hatırladığım en kötü özellikleriydi. Bu nedenle Push Up Angel'a da ilk olarak mesafeli yaklaşmıştım ancak olunlu yorumların çokluğu nedeniyle satın aldım.

Ve ilk olarak şunu söyleyebilirim; Push Up Drama ile alakası yok. Aksine kirpikleri asla birbirine yapıştırmıyor. İnce fırçası ve sık kıl yapısıyla her bir kirpiği tek tek ayırıp uzatıyor. Akma bulaşma konusunda ise sanırım Maybelline maskaralar içinde en az akma yapan maskaralardan biri. Kalıcılık anlamında gayet başarılı. Siyahlık meselesine gelince. Açıkçası benim beklediğim ve sevdiğim kadar siyah değil. İki kat sürsem bile o kömür siyahı rengini veremiyor. Ve yine çok sevdiğim o dolgun görünümü de pek yaratamıyor. 

Bu özellikleriyle Push Up Drama'nın eksiklerini telafi eden ancak yine de mükemmel olmayan bir maskara oldu Push Up Angel benim için. Günlük kullanım için yeterli ve ihtiyacı karşılar ancak mükemmel mi; bence değil.

Bugün anlatacaklarım şimdilik bu kadar.

Herkese mutlu haftalar ve çokça sevgiler!

Burcu,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder