Pazartesi, Mart 13, 2017

KOZMETİK | Nars Laguna Bronzer


Herkese merhaba!

Nasıl anlatsam nereden başlasam bilmiyorum! Direk bu şekilde giriyorum zira bahsedeceğim ürün geç kavuştuğum çabuk alıştığım, hatta hemen vazgeçilmezim olan şahane bir ürün.

Nars Laguna Bronzer'dan bahsediyorum. Nars'ın en kült ürünlerinden biri olan Laguna Bronzer'la neden geç tanıştığımıza gelince. Açıkçası bir bronz pudraya bu kadar methiyeler dizilmesini biraz ürünün şişirilmesi olarak yorumluyordum. Bir de ben daha ziyade allık insanıydım ve herhangi bir bronzer da pekala işimi görebilirdi. 

Kanıma giren ne oldu derseniz; hipnoz olmuş şekilde videolarını izlediğim Hamiyet Akpınar bu ürünü öyle bir uyguluyordu ki her tende şahane duruyordu. Uyguladığı her yüz boyut değiştiriyor, ve ürün Kardashian kontürü gibi değil alabildiğine doğal duruyordu. Evet belki bunda uygulamanın da rolü büyüktü ama ürünün de sanırım hakkını vermek gerekiyordu.Ben de kendi kendime Ankara keşfi yaptığım bir gün (hatta o gün Kadınlar Günüydü:) kendime bir hediye alayım dedim. :) Ve Next Level Nars'a aklımda direk Laguna'yla girdim. Mağazadaki tatlı make-up artistle önce yüzüme uyguladık. Kendi yüzümde de sonuca bayılmıştım.

Ertesi gün paketi açtığımda açıkçası hafiften endişeliydim. Acaba ben de ürünü hakkıyla uygulayabilecek miydim. Yumuşacık dar bir fırça bu noktadaki en büyük yardımcım oldu. Açıkçası daha fazla bir şeye de gerek kalmadı çünkü ürün zaten incecik. Yüzde yok gibi durup yüz kendinden boyutluymuş efekti verebiliyor. Pek çok bronzer'da karşılaştığım o çamur çamur doku bu üründe asla oluşmuyor. İçinde minicik simler var ancak bunlar yüze transfer olmuyor.Rengi daha çok karamel gibi. Açık ve soğuk bir kahverengi. İçinde turunculuk barındırmıyor ki NW 15-20 ten rengimle en çok bu yönünü sevdim. Belki fiyatı biraz düşündürebilir ki indirimsiz fiyatı olan 140 TL ile çok ekonomik bir ürün değil. Ancak kesinlikle her kuruşunu hak ediyor. Benim için en önemli kıstaslardan biri de kalıcılık ve bu konuda da gayet başarılı; akşam da aynı sabah sürdüğüm gibi yüzümde duruyor. 

Bir solukta yazdığım bu yazıda sanırım Laguna hakkında kötü bir şey söyleyemeyeceğim. Açık veya orta tenliyseniz, sadece deneyin diyebilirim!

Şimdilik benden bu kadar!

Herkese çokça sevgiler!

Burcu,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder