Cumartesi, Haziran 03, 2017

KOZMETİK | H&M İkili Mini Makyaj SüngerleriHerkese merhaba!

Son zamanlarda kozmetik dünyasında altın çağını yaşayan ürünlerden biri şüphesiz makyaj süngerleri. Beauty Blender efsanesinden sonra hemen hemen her marka kendi süngerini üretmeye başladı ve aslında hep aynı kıyas yapıldı: 'Beauty Blender'a en çok hangisi benziyor?' :)

Ve bu sürede klasik boyutta olan makyaj süngerlerinin dışında makyaj süngerlerinin bir de bu mini boyları çıktı. Ben de H&M'de yine bir sünger alışverişindeyken bu iki mini boy süngeri de denemek istedim. Boyutları ve tasarımları bende ilk etapta gayet kullanışlı olabilecekleri izlenimi uyandırdı. Ki öyle de oldu. Minicikler ama gayet kullanışlılar.

Yıkanıp suyu sıkıldığında iki katı büyüklüğe çıkabiliyorlar. Ürün emme konusunda bir süngere göre oldukça iyiler. Neredeyse yok denecek kadar az ürün emiyorlar. Kullanım alanları ise ebatlarıyla kıyaslandığında epey geniş. Ben sanırım sadece fondöten uygulamıyorum bu süngerlerle. :) Onun dışında kapatıcı, allık, aydınlatıcı, pudra hatta bazen far dahi uygulayabiliyorum.

Şu yazıda bahsettiğim H&M'in çok konuşulan büyük boy makyaj süngerini pek sevmemiştim ama bu ikiliye bayılıyorum. Üstelik fiyatları da sanırım 8 TL idi ve performansları için gayet uygun.

Benim bugünlük anlatacaklarım bu kadar!

Herkese çokça sevgiler,

Burcu,Hiç yorum yok:

Yorum Gönder